WoToken – więcej niż portfel

WO TOKEN to rewolucyjny, zdecentralizowany, mobilny i solidnie zabezpieczony multiportfel. Umożliwia on generowanie dodatkowego dochodu w zamian za przechowywanie na nim kryptowalut oraz tokenów (potocznie: HODLowanie) oraz korzystanie ze zintegrowanych usług opartych o technologię typu blockchain.


Na naszej stronie znajdziesz szczegółowy opis czym jest WO TOKEN a także przewodnik oraz instrukcje dotyczące jego stosowania.
Poniżej natomiast przedstawiamy najnowsze aktualności związane z WO TOKEN.


Wo Token i plan bonusowy

Plan bonusowy oferuje nam prowizję od zarobków naszych poleconych. Nasza prowizja rośnie wraz z zapraszaniem kolejnych osób do systemu: Za zaproszenie jeden osoby do systemu otrzymujemy 50% jej dziennych zarobków z planu Apollo. W przypadku zaproszenia 2 osób, otrzymujemy 80% zarobków ...

Plan działania WoToken (Roadmap) w roku 2019

Cele w pierwszym kwartale zostały już osiągnięte. 1 Kwartał Integracja portfela z giełdą Neraex Połączenie z Globalcash.hk MasterCard Usługa ubezpieczenia: Portfel podłączony do największej azjatyckiej agencji ubezpieczeń na życie w Stanach Zjednoczonych http://www.transglobalus.com/ ...

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Tak, proponowaną alternatywą jest SCFtoken oraz Cloudtoken.

Tak.

Tak, w każdej chwili możemy wyłączyć program Apollo i przenieść nasze środki do głównego portfela i w razie takiej potrzeby je wypłacić.

Dzięki technologii Blockchain Wo Token jest aplikacją zdecentralizowaną. Oznacza to, że mamy wyłączną kontrolę nad naszymi danymi i nawet twórca aplikacji nie może ich samodzielnie zmienić. Dlatego równie istotne jest aby nasz klucz prywatny do aplikacji oraz memmoniczne słowa były bezpiecznie zarchiwizowane, gdyż są to jedyne narzędzia do odzyskania kontroli nad aplikacją w razie jej utraty.

Tak, korzystanie z aplikacji Wo Token jest darmowe. Opłaty i prowizje są naliczane w przypadku korzystania z inteligentnego robota Apollo.

2% to opłata za wymianę WOR na ETH. Jeżeli zlecamy wypłatę przed 45 dniami to prowizja wynosi 5% a jeśli po 45 dniach to 1%.

Load More