Co to jest Wo Token

WO TOKEN jest elektronicznym multiportfelem do przechowywania cyfrowych aktywów (kryptowalut czy też tokenów) działającym poprzez mobilną aplikację telefoniczną. Oprócz funkcji przechowywania kryptowalut umożliwia on również generowanie dodatkowego dochodu w oparciu o arbitraż oraz handel kryptowalutami (oprogramowanie Apollo) a także korzystanie i dostęp do zestawu zintegrowanych usług. WoToken płaci więc dzienne odsetki za samo korzystanie z tego portfela i przechowywanie aktywów kryptowalutowych (po uruchomieniu inteligentnego robota Apollo).

Na naszym portfelu możemy wygenerować indywidualny adres dla każdego z aktywów kryptowalutowych, który następnie możemy zasilić. Wspierane aktywa: Bitcoin (BTC), Etherum (ETH), Litecoin (LTC), EOS, Tether (USDT), Bitcoin Cash (BCH), SKB, WBD oraz autorski token użytkowy WOR. Te aktywa możemy połączyć z kartą debetową Mastercard.

Nie ze wszystkich usług możemy korzystać, ale patrząc na to jakie zakładki dostępne są w portfelu i z jakimi serwisami zewnętrznymi WoToken nawiązał współpracę, możemy być pewni, że te usługi będą wszechstronne.

WoToken jest aplikacją zdecentralizowaną (DApp) co oznacza, że tylko my mamy dostęp do naszego konta dzięki wygenerowanemu prywatnemu kluczowi.

WoToken jest ściśle powiązany z następującymi podmiotami:

GlobalCash – dostawca kart Mastercard
Neraex – japońska giełda kryptowalut – operator użytkowy
1worldblockchain – deweloperzy projektu
Transglobalus – azjatycka firma ubezpieczeniowa